Březen 2015

My second blog! ♥

23. března 2015 v 13:28
Ahoj guys♥
Jestli jste četli můj dnešní první článek - recenzi na make-up od Maybelline Perfect Stay better skin tak výte, že jsem si chtěla založit blog další, na bloggeru. Nakonec jsem to udělala, ale rozhodla jsem se, psát na tento blog v Angličtině. Bude to na styl tohoto blogu, takže beauty, fashion a nějaké recenze. :) Budu ráda, ať už anglicky umíte nebo ne, kdyby jste se na ten blog podívali. :) Budu neskutečně ráda, když mi sem do komentářů - a nebo tam napíšete jestli se vám blog líbí ( resp. vzhled blogu), co by jste vylepšili a třeba i návrhy na články jak sem tak tam :)

Odkaz je tady - Chanell Atelier

Děkuji moc za přečtení tohoto mého rychločlánku a jak už jsem řekla, budu ráda, když mi jakkoliv v začátcích pomůžete. Na oplátku se podívám na váš blog a nějak ho také zhodnotím.
Děkuji ♥
xx


Big Better Skin Make-up REWIEW!

23. března 2015 v 8:59
Ahoj guys♥
Už je to dlouho, co jsem zveřejnila poslední článek. Poslední dobou jsem neměla moc času, ale zase jsem se rozhodla, k blogování vrátit. Moje články teď budu vydávat také na bloggeru a někam vám sem pak přidám odkaz. :)
To by bylo pro začátek všechno, a teď už jdeme na samotnou recenzi, co jsem si pro vás připravila♥
Jak už jste asi z názvu poznali, dnešní článek je na téma recenze make -up Maybelline Perfect stay Better Skin.
Delší dobu (od té doby co ho uvedli u nás na trh) jsem po něm v drogerii pokukovala, až jsem se ho konečně před týdnem rozhodla koupit.

Můj první dojem

Když jsem si v obchodě vybírala odstín, zdáli se mi všechny hrozně tmavé, a tak jsem si chvilku přemýšlela, asi si nemám koupit ten nejsvětlejší, a to žádná sněhurka opravdu nejsem. Nakonec jsem se rozhodla pro druhý nejsvětlejší odstín - 010 - ivory. Na internetu skoro žádné recenze nebyly, tak jsem ani skoro nevěděla, do čeho jdu. Vyzkoušela jsem ho hned druhý den. Ráno vypadal na mé plati celkem dobře, postupem dne jsem ale až tak nadšená nebyla. Zdál se mi oranžoví a dělal mi takovou vzláštní pleť. Nevím, možná se mi to jen zdálo, ale po pár hodinách jsem na denním světle venku vypadala jako bez něj. Druhý den se mi však zádlo, že vydržel lépe.

Doopravdy zlepšuje pleť?
Takhle to ještě posoudit nejspíš nemohu, po necelém týdnu používání. ALE! Pleť se mi za poslední týden opravdu o moc zlepšila. Po téhle stránce jsem opravdu moc spokojená, a když nejsem nalíčená, všichni mě chválí, jakou mám pěknou pleť. Je sice pravda, že jsem jí předtím nikdy problematickou neměla. Nikdy mě netrápilo akné, mastná pleť či příliš vysušená apod. ale nikdy jsem jí neměla sjednocenou. Po týdnu jsem opravdu nadšená, možná více po té účinkové stránce, než po té vzhledové.

Určitě vám všem tento make-up doporučiji. Jen bych vám doporučila si opravdu dobře vybrat odstín.

Pokud váš můj dnešní článek zaujal, máte k tomuto produktu nějaké otázky apod. piště do komentářů! Na vše ráda oporvím :) Asi do 3 týdnů vám napíšu, jak to vše nakonec dopadlo, jak moc mi pleť zlepšil.

Děkuji za pozornost a doufám, že se vám recenze líbila♥