Christmas presents? Little bit late Christmas list.

30. ledna 2015 v 13:57
Ahoj guys♥
Při přemýšlení nad dalším článkem jsem se rozhodla, vám sice doooost poždě ale přeci napsat článek o tom, co jsem dostala (teď už k minulým) Vánocům - 2014. Blog jsem v té době jestě neměla, tak si to teď tak trochu vynahradím. Dnedk plánuji ještě jeden článek - o čem, to se nechte překvapit. Tak začínáme.

Tento rok (minulý.. Smějící se ) jsem si jako hlavní dárek přála mobil. Ten starý mi už dost lezl na nervy (HTC Desire C) a tak jsem si napsala o nový. Mohla jsem si ho narozdíl od toho předešlého vybrat, a tak se mojí novou láskou stal Samsung Galaxy core 2. ♥

Druhý dárek, který jsem si opravdu přála byla žehlička na vlasy, protože jsem zatím žádnou neměla. Mám od přírody vlasy rovné, ale někdy, když si večer pořádně nevyfoukám vlasy až do úplného sucha, tak se ráno vzbudím s "výbuchem" na hlavě. ( Smějící se) Další důvod byl ten, že se žehličkou dají také alespoň trochu udělat vlny na hlavě, a kulmu si plánuji přát až tento rok.

Další věci jsem už jen tak naznačila, nebo rodiče věděli, protože jsem neměla o ničem dalším, co bych opravdu moc chtěla a potřebovala představu. Dala jsem pár typů na knížky a na další dárky, a nakonec to dopadlo takhle, a musím říct, že jsem byla opravdu nadšená. ♥ (není tu úplně všechno)

Christmas gift list 2014 (Things which I get)

1) Mobil - Samsung Galaxy Core 2, Samsung Store, 3800 ,-
2) Žehlyčka na vlasy- Babyliss
3) Pyžamko, RESERVED, 799 ,-
4) Let it snow (knižka)
5) Hledání Aljašky (knižka), John Green
6) Wreck This Journal (knížka/deník)
7) Lak ESSIE
8) Tělový parfém VS- Jahody a Šampaňské


Bylo toho opravdu moc a jak už jsem zminíla, byla jsem opravdu nadšená! ♥

Doufám, že se vám článek líbil ♥ Dnes se můžete těšit ještě na jeden♥
Děkuji za podporu♥ Do komentářů můžete napsat, jaký máte názor na ještě novější vzhled blogu (úvod), na tento článek a také se samozdřejmě pochlubit svým nejlepším Vánočním dárkem ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama